پذیرش آگهی

بسمه تعالی

حضور موفق در عرصه تجارت ، نیازمند بهره گیری از وسایل و ملزومات خاص عصر تحول نوین می باشد . در این راستا شبکه جهانی اینترنت بعنوان یک آیتم موفق تبلیغاتی در شخصی ترین حریم خصوصی افراد در سیل عظیم اقتصاد الکترونیکی با میلیونها نفر استفاده کننده و میلیاردها دلار سرمایه ، انتخاب مدیران هوشمند و تواناست!

جامع ترین وبسایت فرهنگی و اطلاع رسانی شمالغرب کشور – فرهنگ نمین! –  با بیش از هزاران مخاطب فعال و بازدید روزانه بالا، همینطور رتبه ی خوب در موتورهای جستوی آنلاین، در راستای اطلاع رسانی، خدمات رسانی، فرهنگ سازی و آماده سازی سرویس ها، مقالات و امکانات رایگان برای  مخاطبان خود که خیل عظیمی از ایرانیان، به خصوص مردم شریف شمال غرب کشور را شامل می شود و با هدف جذب روزافزون مخاطبان ایرانی در داخل و خارج از کشور به حیات خود با تلاش فراوان ادامه می دهد؛ اقدام به پذیرش  تبلیغات نموده است.

تبلیغات در دو نوع و در دسته های مختلف پذیرفته می شود، نوع اول تبلیغات اینترنتی شامل تبلیغات سایت ها، محصولات فروشگاهی، خدمات و سرویس ها، آگهی ها و غیره می باشد. و نوع دوم شامل تبلیغات بومی نواحی شمالغرب کشور – آذربایجان – از جمله آگهی های فروش، استخدام، نیازمندی ها، تبلیغات شرکت ها و ادارات، کالاها و فروشگاه ها و غیره می باشد.

انواع آگهی:

۱٫ صفحه ی اصلی و دسته بندی ها : ریپورتاژ (پست تبلیغاتی)، پذیرش بنر های تبلیغاتی، لینک های تبلیغاتی و تبلیغات متنی

۲٫ محتوای ارسال ها: بنرهای تبلیغاتی، لینک ها و تبلیغات متنی در محتوای پست ها

۳٫ نمایش آگهی در نسخه ی چاپی نشریه

 

«فرهنگ نمین» بعنوان یک سایت پرترافیک مکانی مناسب جهت درج تبلیغات کالا و خدمات شما می باشد . هزینه کم تبلیغات ، گستره بدون مرز و عدم محدودیت زمانی در درج تبلیغات ، شما را نیز به خانواده بزرگ فرهنگ نمین پیوند خواهد زد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، با رایانامه info@farhangenamin.com تماس حاصل فرمائید.