رستم فتحی شهردار نمین باقی ماند

fathi

با رای قاطع اعضای شورای شهر نمین رستم فتحی برای چهار سال در سمت شهردار نمین باقی ماند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در جلسه اعضای شورای شهر نمین که با حضور تمامی اعضای شورای چهارم برگزار شد، موضوع انتخاب شهردار جدید نمین در دستور کار قرار گرفت به طوری که پنج عضو شورای شهر نمین دیدگاه‌های خود را در خصوص انتخاب شهردار و گزینه‌های احتمالی مطرح کردند.

به دنبال بحث‌های مختلف، تصمیم اکثر اعضای شورای شهر نمین بر این شد تا در قدم اول شهردار سابق شهر نمین تعیین تکلیف شده سپس در خصوص گزینه‌های دیگر ارزیابی و بررسی‌ها صورت گیرد.

به گفته رئیس شورای شهر نمین اعضا پس از بحث‌های مختلف و همفکری و تعامل به این نتیجه رسیدند تا توضیحات و دیدگاه‌ها و برنامه‌های رستم فتحی شهردار دور سوم را شنیده و در مورد آن اعلام نظر کنند.

مریم شاداب اضافه کرد: اعضا با در نظر گرفتن رضایت‌مندی مردم از عملکرد شهرداری و تجارب ارزشمند و موفقیت‌آمیز رستم فتحی او را برای چهار سال دیگر به عنوان شهردار نمین انتخاب کردند تا در این سمت بتواند فعالیت خود را انجام دهد.

وی گفت‌: در نهایت با اجماع نظر همه اعضای شورای شهر رای‌گیری مخفی انجام شد و هر پنج عضو شورای شهر به ماندن رستم فتحی در سمت شهرداری نمین رضایت داده و قرار شد کار با قوت بیشتر و رفع مشکلات احتمالی مورد پیگیری و دقت نظر قرار گیرد.

رئیس شورای شهر نمین فضای کار و فعالیت در شورای چهارم را فضای همدلی و از جنس صداقت و مهربانی‌ها توصیف کرد و گفت: انتظار ما این است که بیش از هر زمان دیگر بتوانیم در عرصه خدمت‌رسانی به مردم گام‌های جدی و اساسی برداشته و در این مسیر اهداف و آرمان‌هایمان را تحقق و عینیت بخشیم.

شاداب در پایان سخنان خود اظهار داشت: شورای شهر بدون هرگونه نگاه سیاسی، حزبی و جناحی سعی خواهد کرد تا در مسیر خدمت‌رسانی بیشتر قدم‌های جدی و ارزشمند بردارد.

print

Post Author: فرهنگ نمین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *